Герої не вмирають…

petrenko-12 жовтня в нашому місті було відкрито меморіальну дошку, присвячену пам’яті першого заступника начальника міліції Лисичанська Віталія Петренка.

Віталій Леонідович Петренко працював в органах внутрішніх справ України з 1994 року. За час служби пройшов шлях від міліціонера патрульно-постової служби до першого заступника начальника Лисичанського відділу міліції – начальника слідчого відділу. Завдяки своїм неординарним якостям і наполегливості у службовій діяльності зробив слідчий підрозділ найкращим у Луганській області. З 21 травня по липень 2014 року, в тяжкий для нашої країни період залишався єдиним керівником у міському відділі міліції. Він виконував обов’язки начальника Лисичанського міського відділу та взяв на себе відповідальність за життя і здоров’я кожного підпорядкованого співробітника. 8 липня 2014 року по дорозі на службу Віталій Петренко був викрадений та позбавлений життя.
petrenko-2На урочисто-траурному заході були присутні рідні, колеги, друзі загиблого, співробітники міського відділу поліції, представники громадськості. Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано співробітникам слідчого відділу Лисичанського міського відділу поліції.
Присутні ділилися спогадами про Віталія Петренка. Відголоси глибоких відчуттів втрати та болю звучали в кожному слові, в кожній промові його колег, матері, яка втратила сина, його дружини та друзів.
«Мені не випало можливості були особисто знайомим з Віталієм Леонідовичем, але багато знаючи про нього, я можу сказати тільки одне: він не загинув… Бо герої не вмирають», — наголосив керівник Лисичанського відділу ГУ Національної поліції України в Луганській області Микола Черніков. Пам’ять Віталія Петренка вшанували хвилиною мовчання.
Евеліна Богданова

 

Об авторе Elena