Відбувся телеміст з Литвою

8 лютого в Лисичанському педагогічному коледжі відбулась знакова подія – міжнародний телеміст з Національною бібліотекою Литви імені Мартінаса Мажвідаса, присвячений одночасному показу з онлайн-обговоренням документального фільму «Де наш дім».

Ця кінострічка-трилогія — результат спільної праці представників «Платформи української документалістики», режисерів Анни Корж, Олени Лухан, Анни Лисун та інших.

Метою міжнародної телезустрічі було обговорення нинішніх подій в Україні, висвітлених у фільмі на особистих прикладах людей: «репатріота» — вихідця з України, капеланів, переміщених осіб – вимушених біженців.

Глядачі обох країн перейнялися не лише змістом фільму, а й нинішніми реаліями жителів Донбасу. Дискусія була живою й емоційною, а відповіді студентів і викладачів коледжу, як і зміст фільму, викликали сльози співчуття майже у всіх учасників телемосту.

Учасники литовської сторони висловили велику вдячність організаторам цього заходу та директору педагогічного коледжу за надану можливість поспілкуватися та подискутувати, а лисичанські представники України подякували за розуміння й співпереживання та побажали співрозмовникам найбільшої цінності – миру.

Андрій Захарченко

Об авторе admin