Весняний призов до Збройних сил України почнеться 1 квітня

З 1 квітня починається строковий призов на службу в армію України. Триватиме він до 31 травня.

Як повідомили в Лисичанському міському військовому комісаріаті, на призовну дільницю для призову на строкову військову службу необхідно з’явитися всім громадянам 2000 року народження, яким у період чергового призову виповниться 18 років, що проживають на території Лисичанська, Новодружеська, Привілля та в населених пунктах Попаснянського району, а також громадянам, народженим у 1991-1999 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову, або не призваним раніше на строкову військову службу за різних обставин.

Усі зазначені особи, отримавши виклик для проходження призовної комісії, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися до військового комісаріату, розташованого за адресою: м. Лисичанськ, вул. Мічуріна, 22. Громадяни, які не отримали особистих повісток, повинні прибути до військкомату в строк з 1 до 10 квітня 2018 року. При собі необхідно мати документи, що посвідчують особу.

Також на підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ та організацій, у тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форм власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень, щоб забезпечити їм своєчасне прибуття на призовну дільницю.

У комісаріаті попередили, що громадяни, які ухиляться від призову і не з’являться за повісткою до військового комісаріату, нестимуть відповідальність згідно із законодавством України.

Об авторе admin