Протягом Всеукраїнського тижня права фахівцями ГУ Держпраці у Луганській області проведено ряд інформаційно-роз’яснювальних заходів

З 10 по 14 грудня 2018 р. в нашій країні відзначався Всеукраїнський тиждень права. Він проводиться щороку в тиждень, що включає 10 грудня — День прав людини, який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

          Цього року, Відповідно до Указу Президента України від 08 грудня 2008 року № 1149 «Про Всеукраїнський тиждень права» та розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2018 року №681-р «Про затвердження плану заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права», Державною службою України з питань праці прийнято наказ № 94 від 01.10.2018, яким затверджено План заходів з проведення у 2018 році Всеукраїнського тижня права.

          Фахівці ГУ Держпраці у Луганській області в період 10-14 грудня 2018р. провели ряд інформаційно–роз’яснювальних заходів (семінарів, лекцій, консультацій, екскурсій, виступів у засобах масової інформації тощо), направлених на підняття рівня правової культури населення.

         Одним з таких заходів став «День відкритих дверей для дітей молодшого та середнього шкільного віку, який відбувся 12 грудня 2018 року в Головному управлінні Держпраці у Луганській області.

          Учасники заходу мали змогу відвідати кабінети структурних підрозділів Головного управління, подивитися як працює той чи інший відділ та поспілкуватися з їх співробітниками.    

          Особливо цікавим для дітей була зустріч з керівництвом Головного управління. Начальник Головного управління та перший заступник начальника розповіли дітям про роботу установи, а маленькі слухачі мали змогу задати керівникам цікаві питання.     

          Після екскурсії по кабінетах, учасники Дня відкритих дверей направились у конференц-зал, де для них була підготовлена просвітницько-розважальна програма, в ході якої вони переглянули: слайд шоу малюнків на тему: «Права і обов’язки дітей», мультфільм на тему: «Охорона праці», презентацію на тему: «Головне управління Держпраці у Луганській області» та соціальний ролик з питань охорони праці.

          Після цього школярі мали змогу ознайомилися із засобами індивідуального захисту працівників місцевих підприємств: спецодягом, взуттям, касками, саморятівниками та знаками безпеки.

          Наприкінці заходу за участь у Дні відкритих дверей, присвяченому Всеукраїнському тижню права у 2018 р., дітей було нагороджено грамотами та вручено їм подарунки.

Об авторе Elena