Klitschko Foundation запрошує вчителів фізкультури і тренерів секцій на проект «Посилка успіху»

Проект пройде навесні 2019 року. Він навчить вчителів і тренерів методам ефективного викладання спорту та допоможе залучити учнів до активного способу життя, занять спортом як у школі, так і поза її межами.

Цього року Klitschko Foundation за підтримки UEFA Foundation запускають новий формат проекту «Посилка успіху». Це означає, що вчителі фізичної культури та тренери спортивних секцій мають можливість відвідати триденний тренінг від Klitschko Foundation і отримати новий спортивний інвентар.  

Повернувшись додому, учасники проекту проведуть локальний тренінг і спортивні змагання у своїй школі або в спортивній секції. Таким чином, вони поширять набуті знання та розширять коло зацікавлених учнів. Щоб закріпити практичні навички, учасників проекту нагородять «Посилкою успіху» — набором необхідного сучасного та безпечного спортивного обладнання.

 

Щоб взяти участь у проекті необхідно:

— бути вчителем фізичної культури або тренером спортивної секції з будь-якого міста чи села України

— бажати отримати знання та поділитись власним досвідом

— стати справжнім прикладом для учнів

— допомогти їм сформувати активні та здорові звички

До 7 квітня зареєструйтеся на my.klitschkofoundation.org і вже 9 квітня 2019 року буде оголошено  перших 180 переможців з усієї України. Згодом організатори відберуть ще 180 учасників для другого туру проекту. Слідкуйте за новинами проекту на сайті фонду www.klitschkofoundation.org

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.