У Лисичанську тижні БЖД проходять за участю рятувальників

Проблеми цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в сучасному

світі набирають особливого значення. На сьогоднішній день рівень особистої

та колективної безпеки – один з найважливіших показників благополуччя

суспільства. Зміни в навколишньому світі приносять нові загрози для життя

та здоров’я людини. Тому однією з головних умов розвитку і навіть виживання людства стає якісна освіта у сфері безпеки.

По всій території  України  восени  в навчальних та дошкільних закладах проходять тижні безпеки життєдіяльності. Основною метою проведення тижнів є формування у дітей навичок свідомого та обов’язкового виконання правил безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій або пожеж та як саме діяти в таких випадках. Лисичанські школи  та дитячі садочки не стали виключенням і такі тижні проводяться і у місті. 

Співпрацівники Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області приймали активну участь у проведенні даних Тижнів, тому що дітям завжди дуже цікаво спілкуватися з працівниками у формі наживо.  Спілкування рятувальників з дітьми проходило в ігровій формі та у формі лекцій,  також в у всі пожежно-рятувальні підрозділи міста на  екскурсії  завітали і самі діти.  

          Рятувальники  й надалі будуть проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу для підвищення рівня обізнаності дітей з питань цивільного захисту та техногенної безпеки. Наступні тижні безпеки плануються у березні-квітні 2020 року.

Об авторе admin