Рятувальники ліквідували умовну пожежу у дитячій музичній школі

Наприкінці січня фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області завітали до Лисичанської дитячої музичної школи № 2, де навчали дітлахів правилам безпеки життєдіяльності та провели навчальну евакуацію. Фахівці Служби порятунку на початку заходу провели інструктажі з пожежної безпеки з адміністрацією, педагогічним колективом та технічними працівниками школи. Велику увагу рятувальники приділили алгоритму дій під час проведення навчальної евакуації. Наступним етапом стала практична частина.

За легендою, на першому поверсі школи у навчальному приміщенні сталося загоряння. Вогнеборці, які прибули за місцем виклику, під час розвідки встановили умовний осередок займання. За лічені хвилини рятувальники ліквідували умовну пожежу. Після чого, провели спільний  аналіз дій як керівництва, так і рятувальників. Учні, в свою чергу, подякували фахівцям Служби порятунку за пізнавальний день та продемонстрували рятувальникам свої музичні таланти.

Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи злагоджено діяти за сигналами оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій. Рятувальники впевнені, що проведення подібних заходів є важливим. Адже знаючи основні правила безпеки в будь-який час діти зможуть допомогти іншим та захистити себе від небезпечних подій.

Об авторе admin