Рятувальники разом із міжнародними партнерами навчали громадян правилам безпеки

Традиційно, навесні люди починають впорядковувати територію власних домогосподарств, що супроводжується суттєвим збільшенням кількості випадків випалювання залишків минулорічної трави та сміття. Окрім того, що така діяльність шкодить здоров’ю самих людей, виникає також загроза перекидання вогню на відкриту територію, поля, лісову зону і, звісно, на будинки самих громадян.

Тож, фахівці ДСНС України розпочали проводити роз’яснювальну роботу з громадянами щодо правил пожежної безпеки у весняний період.  Так, 26 лютого фахівці Лисичанського міського управління ГУ ДСНС України у Луганській області провели профілактичний рейд житловим сектором міста Лисичанська за участю голови Лисичанської міської організації Товариства Червоного Хреста України, під час якого нагадали населенню правила пожежної безпеки.

Спілкуючись із громадянами, фахівці  Служби порятунку закликали їх дотримуватись правил пожежної безпеки під час господарювання, не спалювати суху траву й сміття. Рятувальники роз’яснили населенню, що подібні випадки можуть призвести не лише до пожеж будівель та споруд, вони зменшують родючість ґрунтів і призводять до зниження урожайності.

Мешканці домоволодінь уважно та з вдячністю вислухали рекомендації рятувальників та волонтерів. Подібні соціальні рейди на території міста продовжуватимуться, оскільки об’єднавши зусилля можливо переконати кожного, що дотримуватись правил безпеки життєво важливо.

Об авторе admin