ЗВЕРНЕННЯ ДСНС

 Щоденно за сигналом «Тривога»  рятувальники виїздять на гасіння пожеж, які мешканці міста навмисно провокують в нашому місті, прибираючи присадибні ділянки, угіддя та спалюючи суху траву. З тривогою повідомляємо, що за 9 місяців поточного року  в місті сталося вже понад 520 пожеж, що перевищує будь яку річну статистику пожеж у місті Лисичанськ за минулі роки. Так, з початку  поточного року кількість зареєстрованих пожеж у екосистемах на території міст Лисичанськ, Новодружеськ, Привілля   складає понад 300  !!! Згідно статистичних даних це найбільша кількість зареєстрованих пожеж у екосистемах  у порівнянні з іншими містами Луганської області.   На превеликий  жаль, громадяни не розуміють, що саме їхня недбалість та необережність під час випалювання сухостою можуть стати причиною масштабних пожеж!!! В тому числі й займання власного житла або сусідніх будинків!!!

Шановні громадяни!

Закликаємо кожного громадянина суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. В першу чергу, не випалюйте суху траву та сміття на відкритих ділянках, стерню на полях, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку.

Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем!
      Нагадуємо, що самовільне випалювання рослинності або її залишків, розпалювання вогнищ та застосування відкритого вогню в лісових масивах суворо забороняється діючим законодавством!

В разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно викликайте Службу порятунку за номером 101!

Лисичанське міське управління ГУ ДСНС

України у Луганській області

Об авторе admin