НАСКІЛЬКИ НЕПЕРЕМОЖНІ, АБО — ЛІДЕРИ МОЖУТЬ І НЕ ВИГРАВАТИ. ЯКІ РОЗВ’ЯЗКИ ХVIII ТУРУ ЧЕМПІОНАТУ ЛУГАНЩИНИ?

На футбольних полях Луганщини тривають двобої чемпіонату області. Минулими вихідними вже дограли свої матчі команди другої ліги, у в першій лізі змагання ще тривають. Через невиїзд «Новопскова» до Станиці Луганської «Станичнику» зараховано технічну перемогу — 3-0.
А «Мілове» на домашньому полі здобуло першу і єдину перемогу сезону проти «Біловодська» —  3-2.

Таким чином, «Станичник» є переможцем Другої ліги, другими стали гравці марківської «Ниви», за ними – «Новопсков». Четверту сходинку займає «Біловодськ» — і заключний рядок за «Міловим».
Проте ХVIII тур приніс немало здивувань та навіть сенсацій у першій лізі. Які ж розв’язки мають минулі матчі?

«СКІФ» — «КРЕМІННА». А СИЛИ ВИЯВИЛИСЯ РІВНИМИ!
Непереможність «Скіфа» вже нікого не дивує на території Луганської області. Але стає цікавіше спостерігати за матчем, коли гра на полі розгортається в неочікуваному напрямку.

Збірна Кремінського району неодноразово демонструвала свій характер, тому для багатьох протистояння з нею часто є непростими. Пам’ятаємо, що свій перший гол на чемпіонаті Сергій Бутко пропустив саме від «Кремінної». Непростою та загостреною була атмосфера під час матчу. Відкритий «Скіфом» рахунок не гарантував перемоги. Гол Захара Верховода вивів команду вперед, але не демонстрував перевагу на полі. До речі, чомусь не так часто став забивати Роман Любченко…

Незважаючи на декілька небезпечних моментів біля воріт «Кремінної», «Скіф» більше не забив, а от пропустити зміг. Михайло Тетерєв зрівняв рахунок. І фінальний свисток арбітра зафіксував результат 1-1.

Та «Скіфу» достатньо було і нічиєї, щоб остаточно закріпити за собою достроково чемпіонство.
«Кремінна» після зіграних матчів на шостій позиції.

6-2  — «ОЛІМП» — «УРОЖАЙ»
Слідом за «Скіфом» та «Кремінною» на старобільське поле стадіону «Колос» вийшли «Олімп» та «Урожай».

Перевага під час матчу була на боці господарів. «Урожаю» не вдалося захистити власні ворота від атак «Олімпа». У результаті матч завершився перемогою старобільчан із різницею в п’ять м’ячів.
Забивали з боку «Олімпа» — Ярослав Козаков (2), Юрій Ткачов (2), Андрій Кокул та Денис Юріков. Автором єдиного голу «Урожаю» став Андрій Козлов.
На даному етапі «Олімп» на п’ятій позиції першої ліги, «Урожай» посідає восьму сходинку.

ДРУГА НІЧИЯ ТУРУ — «БУДІВЕЛЬНИК» — «ШАХТА ІМЕНІ МЕЛЬНІКОВА»
Перше лисичанське дербі вже було під час першого етапу чемпіонату. Тоді з рахунком 0-1 поступилася «Шахта імені Мельникова». Тому, звичайно, всім було ще більше цікаво: яким буде другий дубль і чи підтвердить вдруге свою перемогу «Будівельник»?
Уже перший тайм показав, що простим та одноманітним матч не буде. Бо боролися футболісти досить жорстко один проти одного. Перший тайм — рахунок — 1-1 і п’ять карток. Але перерва трохи заспокоїла обидві команди. Тому друга частина гри була прямо протилежною за характером і результативністю ніж перша.
Вже не було зауважень від арбітрів, але й забитих м’ячів більше в воротах не побачили.
Таким чином, «Будівельник» — на третій позиції, «Шахта імені Мельникова» — на четвертій позиції турнірного положення чемпіонату.

Цей матч дивіться на Ютуб-каналі Фан-клубу «12Гравець»

«СТОЖАРИ» ПОБОРОЛИ «ХІМОБЛАДНАННЯ»
Сєвєродонецьке «Хімобладнання» протягом усього сезону тримає позицію одного із головних лідерів чемпіонату. Та вже другий тур поспіль сєвєродончани невдало виступають проти своїх суперників. Минулого разу довелося поступитися «Скіфу» — 0-7. І ось «Стожари» отримують перемогу над «Хімобладнанням», хоча і не з таким розгромним рахунком.
Перевага на табло Сватово була вже в першому таймі — 2-0, наприкінці матчу «Хімобладнанню» вдалося скоротити рахунок — 2-1, але сєвєродонецька команда знову втрачає очки.
Матч виявився емоційним та напруженим не тільки на полі. Проте, «Хімобладнання» утримується на другій позиції турнірної таблиці, «Стожари» є сьомими.

Черговий тур першості Луганщини ще раз продемонстрував, наскільки футбол може бути непередбачуваним, що непереможність може бути не постійною, а об твердість характеру інколи можуть спіткнутися лідери…
Чекаємо наступних матчів, побачимось на футболі!